Zajištění provozu školní jídelny v měsíci září 2010


Týden 1. – 3. září 2010

Snídaně (čt – pá + po následující týden):
Vála, Vondrák, Paumer, Voborová, Ženíšková + 6. září v pondělí

Obědy (3. roč. po – st):
3.D Žádníková Klára, Špinková Lenka
3.C Žítek Tomáš, Zelinková Michaela
3.B Vála Richard, Tůmová Anna
3.A Vondrák Jiří, Vaňková Aneta
2.C Zemanová Zdeňka, Volková Natálie
2.B Ženíšková Kateřina, Zahajská Lenka
2.A Voborová Denisa, Veselský Ondřej

Obědy (čt – pá):
3.D Kovářová, Kotápišová
3.C Kuthanová, Kuncová
3.B Jiřičná, Jandusová
3.A Mrňavý, Minarčíková

Večeře (st-čt):
Klička, Májová, Brožová, Jandusová

Týden 6. – 10. září 2010

Snídaně (út – pá + po následující týden):
Šípková, Švamberová, Festová, Wolfová + 13. září v pondělí

Obědy (3. roč. po – st):
3.D Šípková, Šerá
3.C Vrátná, Vosátková
3.B Švamberová, Štipáková
3.A Šicová, Šafránková
2.C Vlková, Vildová
2.B Wolfová, Vozábová
2.A Machková, Pleskačová

Obědy  (čt- pá):
3.D Kostíková, Klosová
3.C Kuncová, Kožíšková
3.B Hrubá, Hlaváčková
3.A Malý, Lokšíková

Večeře (po – čt):
Šebela, Svášek, Hartychová, Babuliaková

Týden 13. – 17. září 2010

Snídaně (út – pá + po následující týden):
Stuchlíková, Včeláková, Syrová, Sýkorová + 20. září v pondělí

Obědy (po – st):
3.D Stuchlíková, Slauková, Slabina, Schifflerová
3.C Včeláková, Valenta, Šulcová, Šípek
3.B Syrová, Svobodová, Rozkydal, Rosůlek
3.A Sýkorová, Svoboda, Steklá, Stará

Obědy (čt – pá):
3.D Kapr, Juklíčková, Hudák, Grusová
3.C Matějíčková, Málková, Huková, Hrubý
3.B Fuksa, Exner, Cígerová, Brzobohatá
3.A Kruliš, Král, Kalina, Kadlecová

Večeře (po – čt):
Rosůlek, Nožičková, Krýsová, Schifflerová

Týden 20. – 24. září 2010

Snídaně (út – pá + st následující týden):
Rosová, Smržová, Michálková, Král + 29. září ve středu

Obědy (po – st):
3.D Samková, Rosová, Petrová, Pavlík
3.C Smržová, Simonová, Řeháková, Rajnišová
3.B Michálková, Marková, Kubů, Králová
3.A Spálená, Sládek, Sekáčová, Rýdlová

Obědy (čt – pá):
3.D Fasnerová, Břízová, Broš, Borovička
3.C Holasová, Hniličková, Hartychová, Čížová
3.A Jelínek, Janečková, Houfová, Havlíčková

Večeře (po – čt):
Sládek, Marková, Simonová, Samková

Týden 27. září – 1. října 2010

Snídaně (čt – pá + po následující týden):
Papoušková, Tivoradová, Veverková, Rýdlová + 4. října

Obědy (3. roč. po- st):
3.D Nejedlá, Kubart
3.C Pátková, Petráková
3.B Kampová, Kafková
3.A Procházková,Nožičková
2.C Veverková, Veisová
2.B Tivodarová, Titzenthalerová
2.A Papoušková, Novák

Obědy (čt – pá):
3.D Bartošová
3.C Burešová, Brzáková, Bako
3.B Brožová
3.A Býmová, Běhalová, Bártová

Večeře (po - čt):
Samková, Kvasničáková,Halbichová, Houfová

Pokyny:

S organizací budou žáci seznámeni při nástupu.

Nástup:

snídaně: 6.30
obědy: 9.55
večeře: 17.15

V Poděbradech 30. 6. 2010
Eva Keclíková


© 2017 Hotelová škola Poděbrady, Komenského 156/7, 290 01  Poděbrady, tel.: +420 322 312 622, +420 325 612 541, e-mail: info@hsvos.cz