Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

Zahajovací schůzka DofE

V pondělí proběhla první zahajovací schůzka DofE na naší škole. Před schůzkou přišla i Kamila Kozderová úspěšná absolventka, která všechny své cíle dosáhla 11.5.2014 a 10.6.2014 v Praze dostala na slavnostním předání odznak a diplom přímo od Dana Pribáně. Kamila si jako dovednost zvolila naučit se plést a podařilo se jí uplést šálu. Pravidelně navštěvovala domov důchodců. Sportovní aktivitou byl dívčí fotbal, který Kamilu nadchnul a pravděpodobně v něm bude pokračovat i dál. Kamila absolvovala stříbrnou expedici nazvanou Čínská polívka, kdy se sedm statečných rozhodlo zvládnout jízdu na lodi a zároveň si sáhnout i na to, jaké je být odkázán sám na sebe, sžít se s ostatními a přesto neztratit svou tvář. A že to není vždy až zase tak jednoduché, ale nakonec výsledek stohjí za to a máte z něj dobrý pocit, můžete poznat i vy!

Program DofE je tu pro všechny mladé lidi, kteří chtějí si splnit své sny, jsou rozhodnutí na sobě pracovat a žít život podle vlastních představ...

Informace o sebevzdělávacím programu pro studenty od 15-24let vám předá Lenka Procházková v dopoledních hodinách, Jana Šimáková na DM v odpoledních hodinách (nutno domluvit předem). O programu se dozvíte, když přijdete na schůzku DofE v pondělí od 15hodin!

V současné době program plní: Aleš Hochmal, Martin Cukor, Jan Krubner, Michaela Vitvarová, David Máslo, Jan Bína. Jan Borecký a Nikola Kociánová v současné době činnost přerušili z důvodu zahraniční praxe.

Studentům prvních ročníků bude program představen koncem měsíce (září).