VOŠ očima absolventů

Znalosti a dovednosti z VOŠ Poděbrady jsem již mnohokrát v praxi využila. :)
Lucie

Školu jsem opustila teprve letos a už na ni opravdu ráda vzpomínám...
Děkujeme za trpělivost a péči, která nám byla poskytována.
Klára

Studium na VOŠ bylo velmi zajímavé, kvalita některých předmětů (resp. vyučujících) předčila vysokoškolské bakalářské – formou, srozumitelností, zajímavostí, efektivitou, …
VOŠka v Poděbradech, to jsou léta, na která rádi vzpomínáme.
Magdaléna

V současné době pracuji jako nákupčí surovin v mezinárodní potravinářské firmě. K tomuto zaměstnání mi velice pomohly cizí jazyky, které jsem se naučila na VOŠ Poděbrady, AJ i NJ využívám denně. Děkuji. Přeji rovněž mnoho úspěchů a schopných studentů.
Lucie

Nyní pracuji jako recepční ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Jsem ráda, co mi VOŠka dala, a praxe ve školním hotelu na recepci mi hodně pomohla v začátku v tomto zaměstnání.
Eliška

Já jsem již přes dva roky na Kypru, odjela jsem hned po studiu původně jen na léto, ale zalíbilo se mi to tak, že jsem zůstala dodnes. Nemůžu si stěžovat, začátky byly těžké, ale měla jsem dobré znalosti z naší VOŠky a to nejen jazykové. Díky tomu jsem to tady zvládla a jsem tu šťastná.
Lucie


© 2017 Hotelová škola Poděbrady, Komenského 156/7, 290 01  Poděbrady, tel.: +420 322 312 622, +420 325 612 541, e-mail: info@hsvos.cz