Obsluhovali jsme českého prezidenta

Dne 29. 4. 2015 se polovina třídy 1.A podílela na zajištění servisu oběda prezidenta ČR pana Miloše Zemana, který se zastavil v rámci návštěvy Středočeského kraje v dobrovickém cukrovaru.

Když jsme dorazili na místo, měli jsme ještě dostatek času na dokonalé nacvičení nadcházejícího servisu. Obsluha samotná probíhala v tichu až na projevy pana prezidenta a ostatních návštěvníků. Na akci nás doprovázela Ing. Eva Krátká, která nás organizačně vedla. Jako správní hotelováci z Poděbrad jsme s přehledem zvládli vyřešit i jednu poněkud „ostrou“ chvíli, kdy se jeden z našich studentů řízl do palce, a nemohl tudíž nalévat víno. Když byla akce u konce, pořídili jsme si ještě několik fotografií s panem prezidentem. Myslím, že hosté, které jsme obsluhovali, byli spokojeni, o čemž svědčí pochvala od vedoucího protokolu pana prezidenta. Jsme opravdu rádi, že se můžeme takovýchto akcí zúčastnit, což je jeden z mnoha důvodů, proč jsme si tuto školu vybrali.

Ondřej Svatoň
Hana Kubešová


© 2017 Hotelová škola Poděbrady, Komenského 156/7, 290 01  Poděbrady, tel.: +420 322 312 622, +420 325 612 541, e-mail: info@hsvos.cz