Chateau Mcely

Dne 13. 11. 2013 se pro žáky třetích ročníků uskutečnila přednáška o jednom z nejluxusnějších zámeckých hotelů Chateau Mcely. Celou přednáškou nás provázel absolvent naší hotelové školy a zároveň i generální manažer hotelu Ing. Vlastimil Plch.

Tento zámecký a lázeňský resort se nachází uprostřed Středočeského kraje mezi Nymburkem a Mladou Boleslaví, asi 35 minut jízdy od Prahy. Hotel se pyšní dvaceti třemi pokoji či apartmány, které jsou unikátní stejně jako zámek sám. Každý z nich má svůj vlastní styl, jméno a je vybaven s maximální péčí a důrazem na každý detail. První patro je přehlídkou světadílů a druhé patro je ve znamení času.

Celý hotel je protknut rodinnou atmosférou, kterou pociťují jak hosté, tak především zaměstnanci, kteří jsou v žebříčku důležitosti na 1. místě.

Dále je důležité zmínit, že v roce 2007 se stal zámek jediným pětihvězdičkovým zeleným „eko chic“ hotelem v České republice.

Vloni na jaře přišel hotel s projektem Nely princezna ze Chateau Mcely, který má zaujmout především malé slečny, aby zde uspořádaly svou neopakovatelnou narozeninovou oslavu se všemi svými kamarádkami.

Nemůžu opomenout ani to, že hotel vyrábí vlastní kosmetiku Mcely bouquet, která je vyrobena z vlastnoručně vypěstovaných bylin a jejíž vůně se vám navždy vryje do paměti. Tuto kosmetiku odebírá i pražský pětihvězdičkový hotel Mandarin Oriental.

Jestliže chcete zažít neopakovatelnou svatbu, narozeninovou oslavu či si prostě jen užít romantický večer ve dvou, tak právě pro vás je Chateau Mcely jako stvořené.

Závěrem můžu za všechny své spolužáky říci, že nás tato přednáška uchvátila, stejně jako zámecký hotel sám, a snem víc než poloviny spolužáků je zde jednou pracovat.

Anna-Marie Machová, Kateřina Pěkná, Kristýna Křížová
3. B


© 2017 Hotelová škola Poděbrady, Komenského 156/7, 290 01  Poděbrady, tel.: +420 322 312 622, +420 325 612 541, e-mail: info@hsvos.cz